+
KM# 786 | 5 peset, 1957
Cena: 1.31

Hiszpania 5 peset, 1957

Moneta > 5 peset, 1957 - Hiszpania  - obverseMoneta > 5 peset, 1957 - Hiszpania  - reverse

Informacje:

KrauseKM# 786
KrajHiszpania
Nominał5 peset
Rok1957
OkresFrancisco Franco (1939 - 1975)
Rodzaje monetMonety obiegowe
Panujący Francisco Franco
StopMiedzionikiel
Rodzaj rantuZąbkowany
KształtOkrągły
Układ awers/rewersOdwrócony o 180°
Waga (gr)5.7
Średnica (mm)23
Grubość (mm)1.8

Legenda:

Awers1957 / FRANCISCO FRANCO CAUDILLO DE ESPAÑA POR LA G.DE DIOS
Rewers5 PTAS / UNA GRANDE LIBRE

Wartość, PLN:
1.31

Odmiana:

ZnakOpisCena, PLN
5858 w gwiazdce 1.94 zł
5959 w gwiazdce 1.12 zł
6060 w gwiazdce 1.59 zł
6161 w gwiazdce 1.21 zł
6262 w gwiazdce 0.86 zł
6363 w gwiazdce 1.03 zł
6464 w gwiazdce 0.86 zł
6565 w gwiazdce 1.33 zł
6666 w gwiazdce6.93 zł
6767 w gwiazdce 0.99 zł
6868 w gwiazdce 1.03 zł
6969 w gwiazdce 1.03 zł
7070 w gwiazdce 2.97 zł
7171 w gwiazdce 0.86 zł
7272 w gwiazdce 0.90 zł
7373 w gwiazdce 1.07 zł
7474 w gwiazdce 0.73 zł
7575 w gwiazdce 0.82 zł
BALiter "BA" w miejscu gwiazdki na rewersie 215.27 zł

Nakład:

MennicaZnakNakład
UncBUProof
Madryt, Hiszpania139.047.000-25.000
Madryt, Hiszpania13.000.000--
Madryt, Hiszpania107.000.000--
Madryt, Hiszpania26.000.000--
Madryt, Hiszpania78.992.000--
Madryt, Hiszpania40.963.000--
Madryt, Hiszpania50.000.000--
Madryt, Hiszpania51.000.000--
Madryt, Hiszpania25.000.000--
Madryt, Hiszpania28.000.000--
Madryt, Hiszpania30.000.000--
Madryt, Hiszpania60.000.000--
Madryt, Hiszpania40.000.000--
Madryt, Hiszpania43.000.000--
Madryt, Hiszpania77.000.000--
Madryt, Hiszpania70.000.000-30.000
Madryt, Hiszpania78.000.000-25.000
Madryt, Hiszpania100.000.000-23.000
Madryt, HiszpaniaBA-43.000-

Tagi:

Moja kolekcja

 1957581.94
 1957591.12
 1957601.59
 1957611.21
 1957620.86
 1957631.03
 1957640.86
 1957651.33
 1957666.93
 1957670.99
 1957681.03
 1957691.03
 1957702.97
 1957710.86
 1957720.90
 1957731.07
 1957740.73
 1957750.82
 1957BASET215
Lista życzeń×
Odmiana
Usuń
uCoin